Geen trainingen bij loopgroep2000 tot 6 april , Halve marathon , Wallenloop en bevrijdingsvuur ophalen in Wageningen Afgelast
De trainingen bij loopgroep2000 in Zeewolde, Lelystad en Nunspeet zullen per direct worden stilgezet i.v.m. het Coronavirus. Wij houden ons aan de richtlijnen van de politiek en het RIVM om de 3 weken geen trainingen te geven bij sportverenigingen.Dit duurt in elk geval tot 6 april
Je kunt natuurlijk altijd voor jezelf gaan lopen om de conditie op peil te houden. Mocht het besluit komen om een langere periode geen trainingen te mogen geven dan zullen we het volledige schema aan je toesturen .
Ook de halve marathon gaat niet door op 4 april en de 51 ste Wallenloop in Elburg op 27 april is ook afgelast Wij doen zoals gebruikelijk geen incasso voor de mensen die vooringeschreven hebben. Tevens is het ophalen van het bevrijdingsvuur voor Nunspeet en de kernen afgelast.