Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

Zandenplasloop met verrassende winnaars

Uitslagen via www.uitslagen.nl . Foto's zijn gemaakt door Harry van 't Veld.

 Video's van de finish zijn te vinden op onderstaande links : iedereen staat erop.

Zandenplasloop 2018 550 mtr    https://youtu.be/yP_Mawg4qSc 

Zandenplasloop 2018 1700 mtr https://youtu.be/rjKMwT3l4Cs

Zandenplasloop 2018 5km          https://youtu.be/HoHmFpVtLQo 

Zandenplasloop 2018 10km        https://youtu.be/xxPhrSjebqg

Zandenplasloop Nunspeet 2018

Foto's van de Jeugdlopen staan op de volgende link:

https://photos.app.goo.gl/XGBzKsMRXqRJJmbq7

 

Zandenplasloop Nunspeet 2018

foto's van de 5km op volgende link:

https://photos.app.goo.gl/N4F3H1XXCAwQHx189

 

 

foto's van de 10km op volgende link:

https://photos.app.goo.gl/dzBjYihV2Z8m8wiT6

er volgen nog zo'n 250 foto's

 

 

 

Hierbij de link naar de foto’s van de feestavond bij camping de Tol

 https://photos.app.goo.gl/aVV3aFXBopt66T6y6

Zandenplasloop mag wederom geslaagd genoemd worden.

5 km mannen : een hele snelle Nick Marsman uit Ommen die met 15 min 32 sec het parcoursrecord van Erik Driesen verpulverde. Ook Willem van Eeken uit Ommem bleef onder dit record nl 15 min47 3e werd Thijmen Bouw uit Apeldoorn in 16.15

5 km dames : 1e plaats Yvonne Meijer uit Witharen in 18.06 voor Aline Kootstra uit Dalfsen in 19.03 en Jeanine van de Klashorst uit Utrecht in 19.56

10 km mannen : Een verrassende winnaar met Maarten van Zetten uit Zoetermeer die 32.49 over de 10 km deed voor Maarten Hindriks uit Groningen in 33.05 en Yke Zoetendal uit Joure in 33.24

De tussensprint op 1604 mtr  ging naar Maarten Hindriks uit Groningen die Gary Hawery nog net voorbij stoof

10 km dames : 1e Lieve Tolet uit Zwolle in 39,09 voor Ingrid Baal uit Roosendaal in 39.24 en 3e Gerie Zielman uit Heino in 39.30

Gerie Zielman uit Heino won de tussensprint 

Met dank aan de 45 vrijwilligers en sponsor Intersport Meijers 

Een tussensprint op de mijl tijdens de 10 km kan al een mooie strijd opleveren met dit jaar dubbele premies voor het nieuwe record op de 5 km 50 euro en 10 km 100 euro en ook de tussensprint = 50 euro voor zowel mannen als vrouwen... de records ? 5 km dames : 2014 Jasmin Hillebrink 17.19 heren : Erik Driesen 16.00 2017 en op de 10 km Ilse Pol 2009 33.24 en Roy Hoornweg 2015 30.15.

Ook het Nuborgh Lambert Francken en Nuborgh Oostenlicht kwamen weer met leerlingen die een fitheidscursus afsluiten met een 5 km. Rik Mentink was de  discjockey voor stemmingsmuziek.

Uitslag clubkampioenschappen 2018 Loopgroep/running2000 10 km

Dames – 40 jr

1e plaats

Marjolein v Hemert

Loopgroep2000 Lelystad

1.12.04

 

Dames 40-50 jr

1e plaats

Antoinette Soede

Loopgroep2000 Vathorst

47.29

 

2e plaats

Ellen Drost

Loopgroep2000 Nunspeet

51.36

 

3e plaats

Wenka v Meijenfeldt

Loopgroep2000 Nunspeet

57.12

 

Dames 50-60 jr

1e plaats

Anneke Kneppers

Loopgroep2000 Nunspeet

51.01

 

2e plaats

Irene Linders

Loopgroep2000 Nunspeet

52.51

 

3e plaats

Gerda Holstege

Loopgroep2000 Nunspeet

58.15

 

Dames 60-70

1e plaats

Ina Nieuwenburg

Loopgroep2000 Vathorst

1.04.13

 

2e plaats

Karin Vestering

Loopgroep2000 Lelystad

1.04.14

 

3e plaats

Tricia Striekwold

Loopgroep2000 Lelystad

1.08.35

 

Mannen – 40 jr

1e plaats

Rogier de Groot

Loopgroep2000 Nunspeet

43.15

 

2e plaats

Dominique van den Heuvel

Loopgroep2000 Zeewolde

44.24

 

3e plaats

Johannes Hossensadeh

Loopgroep2000 Nunspeet

57.12

 

Mannen 40-50 jr

1e plaats

Dirk van den Dool

Loopgroep2000 Nunspeet

38,24

 

2e plaats

Cor Ax

Loopgroep2000 Nunspeet

49.24

 

3e plaats

Eric Zoet

Loopgroep2000 Nunspeet

52.41

 

Mannen 50-60 jr

1e plaats

Wout Mensink

Loopgroep2000 Nunspeet

39.53

 

2e plaats

Johan Pul

Loopgroep2000 Nunspeet

42.13

 

3e plaats

Evert Bonhof

Loopgroep2000 Nunspeet

44.20

 

Mannen 60-70 jr

1e plaats

Dick de Reus

Loopgroep2000 Nunspeet

49.48

 

2e plaats

Henk Zoet

Loopgroep2000 Nunspeet

50.26

 

3e plaats

Pim Hulsman

Loopgroep2000 Nunspeet

50.50

 

Mannen 70-80 jr

1e plaats

Barry van Donk

Loopgroep2000 Lelystad

1.06.30

 

2e plaats

Hans van de Bos

Loopgroep2000 Nunspeet

1.18.52

 

Mannen -40

1e plaats

Andre de Zwaan

Running2000 Harderwijk

52.54

Mannen 40+

1e plaats

Randy Hendriks

Running2000 Lelystad

37.08

Mannen 40+

2e plaats

Wout Mensink

Running2000 Nunspeet

39.53

Mannen 40+

3e plaats

Johan Pul

Running2000 Elspeet

42.13

Dames 40+

1e plaats

Marleen Vos

Running2000 Lelystad

42.55

Niet Johan Pul is 3e geworden bij Running2000 40+ maar Albert Mussche uit Nieuwleusen in 40.20 gefeliciteerd Albert

Tijdens de feestavond, afterparty na de zandenplasloop van Loopgroep2000 bij de Tol werden de medailles goud, zilver en brons uitgereikt. Het was een geweldige Zandenplasloop en een hele mooie afterparty met d.j. Rik Mentink en Kelly en gastzanger RUDI.

 



 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.