Loopgroep2000 maakt gebruik van cookies om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content via social media te delen en om de inhoud van de site en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van deze site stemt u hiermee in. Klik anders op cookie-instellingen aanpassen.

Ruim 200 deelnemers aan zonovergoten Wolderwijdloop


                   
Uitslagen via www.uitslagen.nl  Bedankt voor de prachtige foto's Harry van 't Veld...

De foto's van de jeugdlopen zijn te vinden onder volgende link:

https://photos.app.goo.gl/jusCNYHg0XiChm8M2

Foto's van de 5km en 10km zijn te zien onder volgende link:

https://photos.app.goo.gl/A9Qa3uFUfC35vmk82

 Let op!! er komen nog steeds foto's bij...

Ook komen deze foto's op de facebook pagina loopgroep2000 Zeewolde

Albert Meijer en Hellen Berger de Vries winnen 10 km met overmacht
Er was weinig echte strijd op de 10 km met een uitstekend podium.
Hellen is pas getrouwd en wilde wel meedoen maar ik moest niet veel van haar verwachten.
In goede cadans liep ze relaxed een 40 iger met de belofte om tijdens de Zandenplasloop in de 36 te gaan lopen....we zullen het zien en meemaken.
Eerst nog een snelle 5 km tijdens de Herfstloop in Lelystad op zaterdag 14 oktober....
Albert Meijer uit Ede kwam zag en overwon vrij gemakkelijk in een soepele stijl in 33 min.
eigenlijk was hijzelf zijn grootste tegenstander met steken in de zij, een soort kramp na 6/7 km . Daar ga ik eerst wat aan doen zei Albert na afloop die vast van plan is een puike prestatie neer te zetten bij de Zandenplasloop
Zullen zij samen weer op het podium staan dan...afwachten maar.
5 km spannende strijd bij de mannen
1 Bernard te Boekhorst Bilthoven 16.56  dames 1 Annabelle Kraanen Amersfoort in 20.25
Loopgroep2000/Running2000 lopers op het podium bij de Wolderwijdloop
5 km heren 50 2e plaats Chris Henet Running2000 18.41 zondag alweer 1e master bij de posbankloop op de 5 km- 5 km dames 2e plaats Janine Schutte Loopgroep2000 Nunspeet in 22.29- 5 km dames 50 1e plaats Desiree Boelsma Loopgroep2000 Zeewolde 28.15 , 2e plaats Tracey Ikin Loopgroep2000 Vathorst 28.49 en 3e plaats Irma Vermue Loopgroep2000 Zeewolde in 30.08-5 km dames 60 2e plaats Karin Vesterink Geubbels Loopgroep2000 Lelystad 30.40
10 km heren 1e plaats Albert Meijer Running2000 in 33.50- 10 km heren 40 2e plaats Luis Martin Loopgroep2000 Nunspeet 37.19- 10 km heren 50 1e plaats Wout Mensink Loopgroep2000 Nunspeet en Running2000 39.08- 10 km dames 40 2e plaats Marleen Vos Running2000 45.04 zondag alweer winnares op de 10 km tijdens de 30 van Almere in 43 min ! Dames 60 10 km 2e plaats Tricia Striekwold Loopgroep2000 Lelystad 1.12.36 Allemaal proficiat hoor!
 
Voorlopige tussenstand clubcompetitie per loopplaats2000 :

1 Loopgroep2000

nunspeet

Heideloop

29

Wolderwijdloop

26

2 Loopgroep2000

lelystad

Heideloop

16

Wolderwijdloop

8

3 Loopgroep2000

Vathorst

Heideloop

5

Wolderwijdloop

12

4 Loopgroep2000

Zeewolde

Heideloop

0

Wolderwijdloop

7



 Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.